Korporāciju basketbola turnīrs

Paldies latvusu komandai par piedalīšanos korporāciju basketbola turnīrā un lielo izturību, jo 5 cilvēku sastāva nospēlējām basketbolu 100 minūšu garumā jeb 5 spēlēs pa 2*10 minūtēm un turnīrā izcīnījām dalītu 3.vietu un fināls bija pavisam tuvu, diemžēl spēki beidzās ātrāk kā pretiniekiem, kuriem zaudējām pusfinālā.
Komandā spēlēja:
fil! Rimants Šakara-Vīnups
fil! Dainis Kanders
fil! Andis Gulbis
z!Toms Krauja
z! Reinis Vilnītis

Spēļu rezultāt:
1. spēlē 19:19 pret letoņiem
2. spēlē uzvarējām beveroņus
3. spēlē ar 2 punktu starpību pēdējā sekundē zaudējām latavienšiem
Grupā spēles bija ļoti spraigas, jo pirmajā kārtā neizšķirti nospēlēja arī beveronija un latavienši un beigās nonācām situācijā, ka visām komandām grupu turnīra bija vienāds iegūto punktu skaits, kā rezultātā, skatoties iemesto un zaudēto grozu attiecību, vislabākajā situācija bijām mēs un no grupas izšķirošajām spēlēm kvalificējāmies kā pirmie un letoņi kā otrie.

Pusfinālā pretī stājās Patria, pret kuriem spēles gaitā bijām vadībā ar 5 punktu pārsvaru, bet otrajā puslaikā mūsu "baterijas" nosēdās un beigās, diemžēl, zaudējums ar 5 punktu starpību.
Spēlē par 3.vietu bija jāspēlē ar letoņiem. Tā kā pirmā grupu spēle beidzās neizšķirti 19:19, tad nolēmām, ka nesāksim no 0:0, bet turpināsim skaitīt rezultātu uz priekšu, ko tiesneši un organizatori atļāva. Arī šajā spēlē paspējām izvirzīties vadībā, bet atkal jau pieminētais spēku izsīkums. Skanot beigu signālam, rezultāts bija 39:39. Izrādās, arī letoņiem spēki bija galā un, pēc viņu piedāvājuma, piekritām draudzīgajam neizšķirtam un dalītai 3.vietai turnīrā.

Ar cieņu,
fil! Andis Gulbis